שאלות ותשובות

הכובעים הנמכרים ברשת 'ברון כובעים' עשויים מ'לבד' איכותי (לבד הוא סוג של בד לא ארוג, העשוי מסיבים שנדחסו יחדיו, בדרך כלל משיער שפנים או ארנבות).
ישנם גם כובעים פשוטים וזולים יותר שעשויים מצמר.

הכובעים הנמכרים ברשת 'ברון כובעים' מיובאים ממיטב פירמות הכובעים היוקרתיות בעולם מהונגריה, פולין, וספרד.

התשובה כמעט תמיד היא 'כן'.
הצוות במעבדת התיקונים שלנו מיומן גם בחידוש כובעים המגיעים מלוכלכים בכתמים קשים ושנראה שאין להם תקווה – למעט מקרים קיצוניים, כמעט כל כובע מלוכלך הוא בר שיפוץ.

הסניף בחיפה הוא הסניף המרכזי שלנו בצפון, וכיאה לכך בחנות מבחר ענק של כובעים משלל הסוגים והגדלים הקיימים בשוק, ובמגוון מחירים – ממש כמו בבני ברק. בואו אלינו ומובטח לכם שבעז"ה תמצאו את הכובע המתאים עבורכם.

הניסיון הרב שצברנו במשך השנים מנחה אותנו בהתאמת כובעים לגודל, ולצורת הראש, ובייחוד לילדים בגילאי בר מצווה הנמצאים בגיל בו הם גדלים ומהירות יחסית. לכן נלקח מרווח מסוים על מנת להבטיח מידת התאמה מושלמת ותואמת גם בעוד תקופה ארוכה.

לאחר רכישת הכובע אתם מוזמנים לסניפנו בכל עת להברשה וגיהוץ הכובע ללא עלות נוספת.

ברחבי הערים המרכזיות בצפון פרוסים הנציגים שלנו להם ניתן למסור את הכובע ולקבל אותו מהם לאחר החידוש מבלי לנסוע לחיפה! לרשימת הנציגים ומספרי הטלפון לחץ כאן >

הזמנות מרוכזות

להזמנת כובעים או שוברים לקניה למגזר המוסדי / תלמודי תורה / קבוצות מרוכזות, במחירים מוזלים ובתנאים מעולים – צרו קשר עם דוד 054-7574998